HAKKIMDA

Değişim Videom

ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu.Ilkokulda futbol ortaokulda basketbol ve lisede amatör anlamda fitness a başlayan özgür hoca , 2007-2008 yılları arasında besyo mezunu olan abisi ile beraber spor salonu işletmeye başladılar 2008-2009 yılları arasında kendisini bilgi anlaminda gelistiren özgur hoca yurtdışında cok yaygın olan online pt yani uzaktan eğitim sistemini turkiyede ilk olarak sistemli bir şekilde uygulamaya başladı ve hem yurt icinde hemde yurt dışında bir cok sporcusu oldu , daha sonra uzaktan pt ile sosyal medyada taninmaya başlayan özgur hoca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı. Bu arada turkiye de fizik katagorisindede dereceler aldi. Artık iyice hafızalara kazınan özgur hoca 2013 yılında Mens Fitness Dergisinde Fit Model 3.sü olarak yer aldı. Daha sonra 2013 de hazırladığı örgrencisi Atletik fitness Türkiye Şampiyonu oldu. Ayrıca birçok sporcuyuda hazırlayan Özgür Mustafa Geldeç hazırladıgı öğrencilere bilgi,destek,motivasyon anlamında yardımlarını sürdürüyor. Türkiye şampiyonu öğrencilerinin yanında derece alan bir çok öğrenciside bulunmakta. Ayrıca Geldeç dopinge son derece karşı olmakla beraber bütün öğrencilerini de natural yani doping kullanmadan yarışmaya hazırlıyor. 2015 yılında öğrencisi Berkay Türkiye 4.sü Levent Türkiye 3.sü oldu.

2014 yılında çok ciddi bir omuz sakatlığı geçiren Özgür Mustafa Geldeç bir çok ilaç tedavisi ve kortizon tedavisi sonrası 3 sene boyunca antrenman yapamadı. İlaç tedavileri onun kilo almasına neden oldu. Fakat bu sürede bir çok yarışmacı yetiştirdi. Türkiye'de derece alan öğrencileri oldu. Sporculuk kariyerinden daha çok antrenörlük kariyeri daha ağır bastı.

Mersin'de spor salonu dışında, internet üzerinden de uzaktan eğitim vererek bu sporda kendini geliştirmek ve faydalanmak isteyen insanlara amaçlarına ve hedeflerine yönelik beslenme tavsiyeleri, antrenman programı ve profesyonel destek vermeye devam etmektedir.

VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.