YENİ BAŞLAYAN PAKETİ

Uzaktan Eğitim Paketi
Salon Programı 4 Aylık

YENİ BAŞLAYAN PAKETİ

BOŞA KÜREK ÇEKMEKTEN BIKMADIN MI ?
VÜCUDUNU DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSAN DOĞRU ADRESTESİN.
İLK ANTRENMANDAN İTİBAREN FARKI HİSSET !

- Antrenman Programı ( Vücudunuza ve Hedeflerinize Özel ( kilo almak , kilo vermek , yağ yakmak , hacim , definasyon vs ne isterseniz ona göre ) Her Ay Birbirinden Farklı Antrenman Programları )

- Beslenme ( Vücudunuza ve Hedeflerinize Özel ( kilo almak , kilo vermek , yağ yakmak , hacim , definasyon vs ne isterseniz ona göre )

- Hedeflerinize Özel Supplement Kombinasyonu

- Programlar Resimli ve Videoludur ( Resimlere tıkladığınızda hareketin yapılışı videolu olarak internet üzerinden açılır, kota dostudur. )

- Her ay vücut değişiminizin kontrolü ve rapor değerlendirmesi.

- Paketle alakalı diğer soruların cevapları ve detaylar için lütfen sık sorulan sorular kısmını detaylı bir şekilde okuyunuz.
KONTENJAN SINIRLI SAYIDA OLDUĞUNDAN LÜTFEN 1 HAFTA İÇİNDE SATIN ALACAKSANIZ BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ.

İlk Ay Isınma + 3 Ay 250 TL (%18 Kdv Dahil) 1 Aylık Isınma + 3 Ay = 4 Ay 250 TL (%18 Kdv Dahil) 1 Ay Adaptasyon + 3 Ay (Farklı) Özel Antrenman = 4 Ay 250 TL (%18 Kdv Dahil) Sık Sorulan Sorular Başvuru Formu Uzaktan PT İle Alakalı Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın

TÜM EĞİTİM PAKETLERİNDE EFT HAVALE İSTERSENİZ KREDİ KARTINA 3 TAKSİT İMKANI

VE SUPPLEMENT ALIMLARINDA %15'E KADAR İNDİRİM HEDİYE

VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.