EV PROGRAM PAKETİ

Ev Program Paketi

EV PROGRAM PAKETİ

- Sık Sorulan Soruları okumadıysanız mutlaka okuyunuz. Tam olarak karar vermeden ödeme yapmayınız.

- Başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgiler ve fotoğraflar dahilinde sizin hedeflerinize ve ihtiyacınıza özel olarak önceden ön görülerek hazırlanacak olan 3 ay boyunca uygulayacağınız 3 farklı kademeli olarak temposu artan antrenman programı... Programlar 3 aylık hazırlanır ve 3 ay birden atılır.

- Bu antrenman programının içinde karın kası antrenman programı ve kardiyo antrenman programı mevcuttur.

- Tüm programlar görsel anlamda destekelnmiş olup, kaliteli görseller sayesinde hareketlerin düzgün formlarını çok rahatlıkla yapabilmeniz amaçlanmıştır. Bununla beraber eğer ki görsellerden anlayamazsanız size özel görsellere tıkladığınızda açılan hareketin yapılış videosunu izleyebilirsiniz. Tamamen kota dostudur.

- Başvuru formunda verdiğiniz bilgiler ve fotoğraflar dahilinde, ihtiyacınıza ve hedeflerinize özel olarak gün içerisinde sizi hedeflerinize en hızlı ve en sağlıklı şekilde götürecek olan besinler nelerdir ve nasıl beslenilmesi gerekir konusunda beslenme tavsiyelerini detaylı bir şekilde bulacaksınız.

- Supplement konusunda, ürünlerin kullanımları değil, hangi ürünlerin kombine edileceğine dair bilgi vardır.

- Kontroller her ay 1 keredir. Sizin bana atacağınız değişim fotoğraflarına göre öngörülmüş olarak hazırlanan programlar üzerinde revize yani eklemeler çıkarmalar yapılabilir. Bunlar sizin keyfinize göre değil, eğer ihtiyaç görülürse benim tarafımdan yapılacaktır. Aynı şekilde beslenme anlamındaki tavsiyelerde de tek bir beslenme düzeni oturtulup her ay duruma göre kalori azaltıp çoğaltarak protein, karbonhidrat ve yağ dengelerini değiştirerek ilerleyeceğiz. Böylece daha sağlıklı ve hızlı şekilde yol alacağız.

3 Aylık 250 TL (%18 Kdv Dahil) 3 Aylık 250 TL (%18 Kdv Dahil) 3 Ay Özel Program = 250 TL (%18 Kdv Dahil) Sık Sorulan Sorular Başvuru Formu Uzaktan PT İle Alakalı Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın

TÜM EĞİTİM PAKETLERİNDE EFT HAVALE İSTERSENİZ KREDİ KARTINA 3 TAKSİT İMKANI

VE SUPPLEMENT ALIMLARINDA %15'E KADAR İNDİRİM HEDİYE

VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.