JİNEKOMASTİ TEDAVİSİ İÇİN 15 ETKİLİ YÖNTEM

JİNEKOMASTİ TEDAVİSİ İÇİN 15 ETKİLİ YÖNTEM

 

Selamun aleyküm fitcevap.com takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün yine sizlerle beraber jinekomastiden kurtulmanın yollarını konuşacağız.

-

Konumuza geçmeden önce arkadaşlar eğer gittiğiniz salonda ki hocanız sizinle ilgilenmiyorsa , benden eğitim almak için www.uzaktanpt.com ‘ a girip detayları inceleyebilirsiniz.

-

Ayrıca bu videonun şimdiden size faydalı olacağını düşünüyorsanız beğen butonuna basmayı unutmayın.

-

Şimdi Gelelim konumuza , arkadaşlar ortalama 18 yaş sonrası jinekomasti oluştuktan sonra ameliyat dışında doğal yöntemler ile geçebilen bir şey değildir ilk önce bunu aklımızın bir köşesine koyalım. Fakat durum böyle diye de kendimizi bırakmayalım , çünkü jinekomastinin ilerlemesini durdurmamız için yapmamız gereken bazı şeyler elbette ki var.

-

Bu noktada oluşan jinekomastinin ilerlememesi yada jinekomasti yoksa bile tedbir amaçlı yapmamız gerekenler sırayla şunlardır.

-

Birincisi spor yapmak, haftanın en az 3 günü koşu yüzme fitness mutlaka yapın arkadaşlar, Çünkü bu hem sizin hormonlarınızı dengeleyecek hemde vücudunuzu sıkılaştırıp fit bir vücuda kavuşmanıza neden olacak. Böylece jinekomastinin artışını durduracaksınız.

-

İkincisi Nar ve Hurma tüketimine dikkat edin , zira nar ve hurma doğal olarak östrojen hormonu içerir. Bu da sizin varolan jinekomastinizin büyümesine yada oluşmasına sebep olacaktır.

-

Üçüncüsü Dere otu tüketimine de dikkat edin , zira dere otu da prolaktin yani anne sütünün artmasına sebep olan hormondur.

-

Dördüncüsü Soya ürünleri tüketmeyin , çünkü soya ürünleri vücutta ki östrojen seviyesini arttırabilir. Buda sizin varolan jinekomastinizin büyümesine veya yoksa bile oluşmasına sebep olabilir.

-

Beşincisi eğer vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorsanız bulk yaparken yağ oranınızı çok yükseltmeyin zira buda sizin vücudunuzda ki hormon dengesizliğine yol açabilir. O yüzden bulk yaparken Maksimum %18 yağ oranı idealdir.

-

Altıncısı eğer mide probleminiz yoksa lahana turşusu tüketmeniz meme büyümesine karşı etkili bir duvar olacaktır.

-

Yedincisi Patates yemeklerini arttırın, fakat bunu patates kızartması tarzında değil haşlanmış yada buharda pişirilmiş patates olarak tüketin.

-

Sekizincisi organik beslenmeye çalışın , zira son zamanlarda tavuklarda ve hatta kırmızı et hayvanlarında bile bazı hormonlu ilaçlar kullanılabiliyor. O yüzden elinizden geldiğince köylerden yada güvenilir kişilerden almaya çalışın.

-

Dokuzuncusu plastik kaplardan yemek yemeyin, çünkü plastik kapların içerisinde ki katkı maddesi vücudumuzda ki österojeni tetikleyebilir ve buda bizim istemeyeceğimiz bir şey , o yüzden genellikle cam kapları tercih edin.

-

Onuncusu mutlaka diyet yapın ve bu diyetin içerisinde mutlaka karnabahar brokoli kıvırcık marul ve bruksel lahanası tüketin. Zira Jinekomasti ile olan savaşınızda bu gıdalar size inanılmaz destek verecektir.

-

Onbirincisi meyve tüketiminde daha çok greyfurt ve portakal gibi asitli meyveleri tüketmenizde fayda var .

-

Onikincisi kuruyemiş olarak badem gibi kaliteli yağlardan oluşan kuruyemişleri tüketebilirsiniz. Böylece testosteron oranınızı arttırabilirsiniz.

-

Onüçüncüsü asla ve asla diyetinizde şeker ve Ayçiçek yağı kullanmayın, testosteron oranını arttırmak için mutlaka zeytinyağı kullanın.

-

Ondördüncüsü Haftanın 2 günü eğer maddi durumunuz varsa somon balığı yiyin, çünkü içindeki kaliteli yağlar sizin testosteron oranınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.

-

On beşincisi Vitamin olarak , mutlaka kalsiyum çinko ve d vitamini gibi vitaminleri ek gıda takviyesi olarak alabilirsiniz.

-

Evet arkadaşlar bir videonun daha sonuna geldik eğer bu video size yararlı olduysa lütfen videonun hakkını vermek için beğen butonuna tıklayın ve kanalıma hala abone değilseniz abone olun.

-

Ayrıca ilerki zamanlarda atacağım videolardan anında haberdar olmak isterseniz abone ol butonuna bastıktan sonra zil butonuna tıklayarak attığım videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

-

Esselamun Aleyküm ve rahmetullah.

 

 

 

Bu makale 2415 defa okunmuştur.
VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.