EN HIZLI GÖBEK ERİTME YÖNTEMİ !

EN HIZLI GÖBEK ERİTME YÖNTEMİ !

 

Selamun aleyküm fit cevap .com takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün yine sizlerle beraber hızlı bir şekilde yağ yakımı için nasıl bir yöntem uygulamayım sorusuna cevap vericem.

-

Konumuza geçmeden önce arkadaşlar eğer gittiğiniz salonda ki hocanız sizinle ilgilenmiyorsa ve daha profesyonel bir şekilde çalışmak istiyorsanız www.uzaktanpt.com’ a girerek detayları inceleyebilirsiniz.

-

Ayrıca bu videonun şimdiden size yararlı olacağını düşünüyorsanız beğen butonuna tıklamayı unutmayın.

-

Şimdi gelelim konumuza arkadaşlar , herkes hızlı bir şekilde yağ yakmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağı konusunda kararsız kalıyor. Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki arkadaşar bugün anlatacağım yöntem tek yöntem değil yani hızlı yağ yakmak için bir çok yöntem var fakat ben size intermitent fasting yani aralıklı oruç diyebileceğimiz bir yöntemi anlatacağım.

-

İntermtent fasting ‘ de 2 farklı yöntem var arkadaşlar

Birincisi 24 saat boyunca aç kalma yöntemi. Yani bu yöntemde örneğin bugün öğlen 1 de yediyseniz 24 saat boyunca herhangi bir yiyecek tüketmeyip sadece su gibi gıdalar ile beslenip vücudumuzu aç bırakıyoruz.

-

Açıkçası bu yöntem çok zor ve uygulanmasıda bir hayli karmaşık, çünkü vücudunuzu 24 saat aç bırakırken varolan bazı önemli vitaminleride almanız gerekiyor. O yüzden bu yöntemi çok önermiyorum.

-

İkinci yöntem ise en çok yapılan yöntem olan 8 saat aralıklı oruç yöntemi. Bu yöntemde örneğin siz 10 da kahvaltı yaptıysanız akşam yemeğini saat 6 da yapıyorsunuz ve gün içinde 8 saatlik bir açlık durumu söz konusu oluyor. Bunu ilk önce 8 saat aç kalarak başlayıp 10 - 12 - 14 saat olarak devam ettirirseniz daha iyi olur.

-

Burda dikkat edilmesi gereken nokta ise oruçtan kastımız bizim ramazanda tuttuğumuz oruç gibi su bile içmemek değil 8 saatlik açlık durumunda sadece su ile beslenmek anlamında. Yani bu 8 saatlik dilimde herhangi bir öğün tüketmiyoruz arkadaşlar.

-

Bu yöntemi yapmamızın nedeni ise leptin adı verilen hormonun ortalama 4-6 saat açlık sonrasında beyine sinyal göndererek yağ yakımını başlatmasıdır. Yani biz gün içersinde 8 saat aç kalarak yağ yakımını devreye sokan hormonların aktif olmasını ve yağ yakımını başlatmasını sağlıyoruz böylelikle daha hızlı bir şekilde yağ yakabiliyoruz arkadaşlar.

-

Dediğim gibi bu yöntemi uygularken dikkat etmemiz gereken en önemli şey günlük sodyum alımına ve sıvı tüketimine çok dikkat etmemiz gerektiğidir. Çünkü sıvı tüketimi yağ yakımı açısından büyük bir önem taşır, o yüzden 8 saatlik açlık durumunda mutlaka sıvı tüketmeye özen gösterin.

-

Evet arkadaşlar bir videonun daha sonuna geldik , bugün sizlere hızlı yağ yakımı için nasıl bir yöntem uygulamalıyım sorunun cevabını verdim, eğer bu video size faydalı olduysa lütfen videonun hakkını vermek için kanalıma abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın.

-

Ayrıca ilerki zamanlarda atacağım videoları merak ediyorsanız kanalıma abone olduktan sonra zil butonuna tıklayarak attığım videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

-

Esselamun Aleyküm Ve Rahmetullah.

 

Bu makale 426 defa okunmuştur.
VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.