ETİ CİCİ BEBE KİLO ALDIRIR MI ?

Eti Cici Bebe Kilo Aldırır mı ?

Eti Cici Bebe Kilo Aldırır mı ?

 

Selamun Aleyküm Fitcevap .com takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün sizlere eti cici bebe kilo aldırırmı sorusunun cevabını vereceğim inşallah.

-

Konumuza geçmeden önce benimle çalışan kişilerin değişimlerine ve yorumlarına bakmak isterseniz www.uzaktanpt.com ‘ a girip detayları inceleyebilirsiniz.

-

Şimdi gelelim konumuza arkadaşlar , sizinde bildiğiniz üzere kilo almak isteyen birsürü kardeşimiz var ve bunlar ellerinde ki tüm imkanı kullanmaya çalışıyorlar fakat maddi imkanlar onları daha pratik daha kolay yoldan kilo almaya itiyor. O yüzdende eti cicibebe gibi ürünleri tüketiyorlar.

-

Peki eti cici bebe gerçektende sizlere faydalı mı ? Eğer faydalı ise size ne gibi faydaları var hemen bunları inceleyelim.

-

Öncelikle arkadaşlar probis bisküviyi incelerken size bahsettiğim üzere market alışverişlerimizde ilk önce kalori karbonhidrat şeker yağ protein değerlerine bakıyorduk. Aynı şekilde eti cici bebenin besin değerlerine bakacak olursak eğer

-

100 gramında

442 kalori

74.1 karb

Ve bu karbonhidratın 24 gramı şeker

4,6 gram protein

14,9 gram yağ

Trans yağ yok denecek kadar az

7,5 gram doymuş yağ

Lif 12.1 gram

-

Bunun yanında bir çok vitaminde var onlara birazdan bakacağız. Şimdi bu besin değerlerini analiz edecek olursak eğer arkadaşlar. 100 gramında 440 kalori güzel bir rakam yani ne çok az ne de çok fazla ideal bir kalori , bunun yanında 74 gram karbonhidrat olması kilo almak isteyenler için ideal hatta baya iyi diyebilirim. İçinde 24 gram şekerde olsa normal şartlarda marketlerdeki aynı türde gıdalar ile kıyasladığımız zaman 74 gramın içinde normalde yarısından fazlası şeker oluyordu. Fakat bu üründe 74 gramda 24 gram şeker var yani bu rakam çok iyi bir rakam diyebiliriz. –

-

Trans yağ olmaması bizim için büyük bir avantaj. Ayrıca 7.5 gram doymuş yağ oranıda diğer ürünlere kıyasla gayet düşük ve ideal.

-

Bunun yanında en önemli besin değerlerinden birisi 100 gram içinde 12 gram lif olması yani lifli gıda olması biz sporcular için çok önemli bir faktör.

-

Protein değerine bakacak olursak eğer 4.6 gramlık bir protein değeri mevcut. Az gibi görünsede kilo almak isteyen kardeşlerimiz için güzel bir rakam.

-

Bununla beraber ürünün içinde ki vitamin değerlerine bakacak olursak eğer arkadaşlar

Vitamin A - Vitamin B6 - Vitamin D3- Folik Asit- Vitamin E Vitamin B12 Vitamin C Biotin Çinko Magnezyum Bakir Vitamin B1 Pantotenik Asit Mangan Vitamin B2 Kalsiyum Iyot Niasin/Niacin

Bu ürünün içinde ki vitaminler arkadaşlar. Vitamin deyip geçmeyin arkadaşlar. Fitness ile uğraşan bir kişi protein karbonhidrat yağ vs gibi gıdaları alması ile iş bitmiş olmuyor mutlaka komple tüm vitaminlerden de alması gerekiyor. Hatta ve hatta şunu diyebilirim sizlere , bir sporcu ilk önce supplement olarak alacaksa multivitamin alması gerekiyor daha sonra diğerlerini alması mantıklı olacaktır. Çünkü vitaminler amino asitlerin taşınması olsun başka birçok şey olsun çok önemli rol oynarlar.–

-

Eti cicibebe nin içindeki vitaminlerin içinde d3 b12 c kalsiyum gibi vitaminler bizler için kurtarıcı niteliğinde ki vitaminlerdir. O yüzden vitaminler çok önemlidir arkadaşlar bunu hiçbir zaman unutmayın.

-

Sonuç olarak , eti cici bebe kilo almak isteyen kardeşlerimiz için son derece güzel ve etkili bir ürün diyebilirim arkadaşlar. Biliyorsunuz ben 10 senenin üzerinde fitness antrenörlük kariyerim boyunca salonumda olsun uzaktan eğitimde olsun onbinlerce kişi ile çalıştım. Ve maddi durumu pek olmayan yada supplement kullanmak istemeyen kardeşlerime eti cicibebe yi önerdim diyebilirim. Ve inanılmaz sonuçlar aldık. Hızlı kilo almak isteyen kardeşlerimiz için bence vazgeçilmez bir üründür. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

-

Evet arkadaşlar bir videonun daha sonuna geldik eğer bu video size yararlı olduysa lütfen videonun hakkını vermek için kanalıma abone olun ve videoyu beğenmeyi unutmayın.

-

İlerki zamanlarda atacağım videolardan haberdar olmak istiyorsanız abone olduktan sonra zil butonuna tıklayıp bildirimleri açabilirsiniz. Böylece attığım videolardan anında haberdar olmuş olursunuz.

-

Ayrıca kafanıza takılan sorular varsa fitcevap.com ‘ a girip soru sor bölümünden sorularınızı sorabilir yada yorum kısmına sorularınızı bırakabilirsiniz.

-

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah

Bu makale 40184 defa okunmuştur.
VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.