Tıkla Ara

Yağ yaktıran 7 besin

Yağ yaktıran 7 besin

 

Selamun aleyküm fitcevap takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün sizlerle beraber yağ yaktıran besinler nelerdir sorusunun cevabını vereceğim inşallah

Konumuza geçmeden önce benimle çalışan kişilerin vücut değişimlerine ve yorumlarına göz atmak isterseniz www.uzaktanpt.com ‘ a girebilirsiniz ve başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Şimdi gelelim konumuza arkadaşlar , yağ yakıcı besinleri sayacak olursak eğer.

1-    Kırmızı biber : içindeki kapsasin bileşeninden dolayı iştahınızı kapatmaya ve metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olur.

2-    2.Keten Tohumu;  Balıkta olduğu gibi, omega yağ asitleri bakımından zengin olan keten tohumu yağ yakımını hızlandırır ve yağın vücutta depolanmasını önler. Ayrıca  içerdiği lignan sayesinde keten tohumu menopoz sonrası kadınlarda vücut yağının artışınıda önler, ancak ailesinde meme / rahim kanseri öyküsü olanlar, kan sulandırıcı kullananlar keten tohumu tercih etmemelidir.

3-    Yeşil çay : vücudunuzu ısıtır metabolizmanızı hızlandırır ve yağ yakımına yardımcı olur.

4-    Zencefil ; Zencefil yağ yakımı için mükemmel bir baharattır, Aynı zamanda. Vücutta yağ dokusunun artması inflamasyonu da artırır, zencefil yağ dokusu artışına bağlı gelişen inflamasyon ile savaşır, yapılan çalışmalarda vücut ısısını etkileyerek metabolizmayı %20 oranında artırdığı görülmüştür. Yağ yakımı için yüksek dozda kullanımı daha etkilidir. Özellikle yeşil çay, tarçın, sarımsak ile kombine kullanımı yağ yakımı aktivitesini de artırır.

5-    Tarçın : kan şekerinizi düzenler tatlı krizlerini önler ve yağ yakımına yardımcı olur.

6-    Kuşkonmaz : doğal bir idrar söktürücüdür. Bununla beraber asparjin içerir buda sizin direkt olarak yağlarınızın parçalanmasını sağlar.

7-    Greyfurt : bolca c vitamini içeren greyfurtu günde 1 bardak tüketirseniz 3 ayda ekstra 4 ile 6 kilo arasında kilo verebilirsiniz.

Evet arkadaşlar yağ yaktıran 6 besini sizlere sıraladım. Eğer bu video size yararlı olduysa beğen butonuna basarak bu videonun hakkını vermeyi unutmayın esselamu aleykum ve rahmetullah.

 

Özgür Mustafa Geldeç Hakkında

10+ Yılın Üzerinde Fitness Antrenörlüğü ve Spor Salonu İşletmeciliği İle Sayısız Sertifika Sahibi , Marka Tescilli Patentli Türkiye'nin ilk uzaktan pt antrenörü.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
FitCevap'ta okuduğunuz yazılar ve rehberlere göre derlenmiş ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı yazılar...
© 2019 FITCEVAP · Tüm hakları saklıdır.