Tıkla Ara

Limon suyu kilo verdirir mi ?

Limon suyu kilo verdirir mi ?

 Selamun aleyküm fitcevap takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün sizlerle beraber limonlu su kilo verdirir mi sorusunun cevabını vereceğiz inşallah.

Konumuza geçmeden önce benimle çalışan kişilerin vücut değişimlerine ve yorumlarına göz atmak isterseniz www.uzaktanpt.com ‘ a girebilirsiniz ve başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Şimdi gelelim konumuza arkadaşlar , benim spor salonumda da gördüğüm bir çok kişi antrenmanda yada sabah koşularında yada kahvaltılarında yada işyerlerinde bir şişe suyun içine limonu sıkıp her an içmeye çalışıyorlar. Peki bu ne kadar yararlı yada yararlı olan aslında ne ?

Öncelikle arkadaşlar limon kalori bakımından çok çok yüksek bir gıda olmasada 20 30 kalori arasında bir kalorisi bulunmakta. Bir şişe suyun içine ortalama 2 3 tane limon sıkıldığını düşünürsek eğer ortalama 90 100 kaloriye tekabül etmektedir.

Bununla beraber limon sizin zayıflamanıza yardımcı olabilecek bir gıda değildir. Limonun içerisindeki lif size minimum bile olsa belki yardımcı olabilir fakat limonun suyu size yardımcı olmaz. Önemli olan limonun suyunu içmek değil limonu direkt olarak yemektir. Ayrıca limon sizin suyunuzun belli bir oranda alkali olmasını sağlar fakat buda sizin kilo vermenize yardımcı olmaz.

Peki bu insanlar nasıl kilo veriyorlar ?

Açık ve net cevabı belli. Bizim gibi işin uzmanı hocalar sizlere su için su için su için dediğimizde içmiyorsunuz. Sonrada ordan birisi limonlu su zayıflatıyor dediği zaman hemen elinizde şişeler içinde limonlar su içmeye başlıyorsunuz. Yani sizi zayıflatan aslında limon değil. İçtiğinz su…

Esselamu aleykum ve rahmetullah

Özgür Mustafa Geldeç Hakkında

10+ Yılın Üzerinde Fitness Antrenörlüğü ve Spor Salonu İşletmeciliği İle Sayısız Sertifika Sahibi , Marka Tescilli Patentli Türkiye'nin ilk uzaktan pt antrenörü.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
FitCevap'ta okuduğunuz yazılar ve rehberlere göre derlenmiş ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı yazılar...
© 2019 FITCEVAP · Tüm hakları saklıdır.