TATLI KRİZLERİNE ÇÖZÜM SERİSİ 3 | HURMA

TATLI KRİZLERİNE ÇÖZÜM SERİSİ 3 | HURMA

tatlı krizi, tatlı krizlerine çözüm, tatlı krizini aşmak için, hurmanın faydaları, türkiyenin en iyi fitness ve beslenme sitesi

SELAMUN aleyküm fitcevap takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün sizlerle beraber diyette yiyebileceğimiz aburcuburlar neler yada tatlı krizlerinde neler yapmalıyız serisinin üçüncü videosunu yapacağız inşallah beğenirsiniz ve beğen butonunu basarak bunu belirtirsiniz.

Eğer sizde gün içinde yada gece uyandığınızda mutfağa gıdıp dolabı açıp ne ysem dıye düşünüyorsanız bu vıdeo tam size göre 😊

Arkadaşlar hurma diyet yapanlar için tatlı krizleri anında yenilebilecek mükemmel bir besin diyebilirim. Besin değerlerine bakacak olursak eğer 40 kalori 10 gr karbonhidrat 0,3 gr protein, sıfır denecek kadar az yağ , ve tam 2,3 gr lif bulunmakta bunun yanında vitamin mineral anlamında da dolu dolu bir besin arkadaşlar. İşte tam da bu noktada uzun süre enerji verebilen hurma sayesinde tatlı krizlerine son verebilirsiniz. Yanınızda da taşıyabileceğiniz bir besin olmasında dolayıda gayet avatajlı. Herkesin dolabında mutlaka olması gereken besinlerden birisi diyebiliriz buna arkadaşlar. Diyetinizde günde 1 2 tane yemenizde herhangi bir sakınca olmayacaktır İnşallah.

Eğer bu tarz videoların gelmesini dörtle gözle bekliyorsanız videoyu beğenmeyi kanala abone olmayı ve zil butonuna basmayı unutmayın. Esselamu aleykum ve rahmetullah.

Bu makale 696 defa okunmuştur.
VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.