Sesi Aç

"BİLGİ KASLARDA DEĞİL, BEYİNDEDİR."
Özgür Mustafa Geldeç, DEĞİŞİMİN ADRESİ.
Sıkça Sorulan Soruları Okumadan Doldurmayınız - Bilgileri Doğru Doldurunuz
Kişisel Bilgiler

DİKKAT DİKKAT DİKKAT
Yaş sınırı 16-17 dır. Bu yaşta olan kişiler için banka hesabınız yoksa ailenizden birisi para yatırmalıdır. Eksik ve yanlış bilgi doldurursanız eğitim alamazsınız.

Başvuru formu ile alakalı sorularınız var ise 0850 840 80 91 numaralı telefonu arayıp 2'yi tuşladıktan bir süre sonra Özgür Mustafa Geldeç ile görüşeceksiniz.

(Fatura için gereklidir) Doğru ve tam yazılmazsa uzaktan eğitim alamazsınız.
(Fatura için gereklidir) Doğru ve tam yazılmazsa uzaktan eğitim alamazsınız.

Telefon numaranızı basında sıfır olmadan yazınız. Formu gönderince sms olarak o numaraya ödeme bilgileri yollanacaktır. Yanlış yazarsanız eğitim alamazsınız.

(Fatura için gereklidir) Mahalle, sokak, apartman - site, daire numarası, il ve ilçe bilgilerini tam olarak yazmazsanız uzaktan eğitim alamazsınız.
Sağlık Bilgileri

Kalp vs gibi hayati risk taşıyan rahatsızlığınız varsa lütfen formu doldurmayın. Eğitim alamazsınız.

EĞER HERHANGİ BİR RAHATSIZLIĞINIZ YOK İSE AŞAĞIDAKİ BUTONU İŞARETLEYEBİLİRSİNİZ.

Fiziksel Bilgiler

Fotoğraflar üst vücut çıplak olacak şekilde önden, yandan ve sırttan olmak üzere 3 farklı açıdan çekilmesi ve yüklenmesi şarttır.

Ev Program Paketi Alacaksanız

Ev paketinde yazan aletlerden olması şarttır. Bunların fotoğrafını çekip yükleyiniz. Salon programı alacaksınz boş bırakınız.

Haftada kaç gün spora gidebilirsiniz? (En az 3 şarttır.)
Azimli, disiplinli ve programa sadık kişiler ile çalışmayı tercih ediyorum. Bu vasıflar sizde var mı?

Haftaiçi hergün belirli saatlerde (12:00 - 17:00 ve 22:00 - 23:00) site üzerindeki üyelik panelinden soru-cevap yolu ile ÜCRETSİZ destek verilmektedir.

Başvuru formu ile alakalı sorularınız var ise 0850 840 80 91 numaralı telefonu arayıp 2'yi tuşladıktan bir süre sonra Özgür Mustafa Geldeç ile görüşeceksiniz.
Başvuru formu gönderirken hata alırsanız fotoğraf yüklemeden yollayın. Fotoğrafları daha sonra site üzerindeki panelden alırız.

Herhangi bir asistanım yoktur.H er aşamada direkt benimle yani Özgür Mustafa Geldec ile görüşeceksiniz. Formu gönderdikten sonra telefon numaranıza ödeme bilgileri sms olarak gönderilecektir. Ücreti yatırdıktan sonra 1 gün içinde programlarınız hazirlanacak ve size sms atılacaktır.
VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır.