(Fatura için gereklidir) Doğru ve tam yazılmazsa uzaktan eğitim alamazsınız. Yurtdışından eğitim almak isteyenler için T.C. kimlik numaranız şifrenizdir. Lütfen 11 haneli unutmayacağınız bir şifre yazınız.
(Fatura için gereklidir) Doğru ve tam yazılmazsa uzaktan eğitim alamazsınız.

Telefon numaranıza sms gönderilecektir. Yanlış yazdığınız taktirde sorumluluk size aittir. Lütfen yanlış yazmayınız. Eğer sms gelmez ise üye girişi yaparak hesabım bölümünden ödeme bilgilerini alabilirsiniz.

(Fatura için gereklidir) Mahalle, sokak, apartman - site, daire numarası, il ve ilçe bilgilerini tam olarak yazmazsanız uzaktan eğitim alamazsınız.

Kalp vs gibi hayati risk taşıyan rahatsızlığınız varsa lütfen formu doldurmayın. Eğitim alamazsınız.

Fiziksel Bilgiler

Fotoğraflar üst vücut çıplak olacak şekilde önden, yandan ve sırttan olmak üzere 3 farklı açıdan çekilmesi ve yüklenmesi şarttır.

Ev Program Paketi Alacaksanız

Hiç bir şekilde salona gidemiyorsanız ev program paketini seçiniz. Çünkü evde spor yapmak yeterli olmayabilir. Ev paketinde yazan aletlerden olması şarttır. Bunların fotoğrafını çekip yükleyiniz. Salon programı alacaksınz boş bırakınız.

Hedef seçmekte kararsız kalırsanız merak etmeyin, attığınız vücut fotoğrafınıza göre ben size yardımcı olurum.
Bu bölüme sizin hakkınızda bilmem gereken detayları kısa ve net bir şekilde yazınız.
Haftada en az 3 gün gitmeniz şarttır. Haftada kaç gün spor yapacağınıza, başvuru formunu gördükten sonra ben karar vereceğim.
Her pakette mesaj yolu ile iletişim ücretsiz verilmektedir. Ekstra telefon görüşmesi isterseniz bu paketi seçiniz.

VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.